Sportovci okresu 2011

Vyhlášení sportovců

V pátek 17.2. byli odměněni nejúspěšnější sportovci okresu Plzeň-Sever za rok 2011. Do kulturního domu v Nýřanech poprvé vyrazil Ondřej Hasman, který získal ocenění v kategorii žactva za skvělě výsledky v tomto roce. Stal se vítězem Českého poháru se ziskem 514 bodů z 520 možných. Druhou oceněnou je Pavla Zahálková v kategorii dospělých, která v loňské sezoně obsadila 2. místo v celkovém hodnocení ČP.

Stále závodíme:

Slavnostního večera se Pavla nezúčastnila, protože právě závodila ve Slovenském Osrblie na  2. kole Středoevropského poháru, kde vybojovala 8. a 12. místo. Nejen Pavla, ale i naši žádi dále sbírají zkušenosti ze zimního biatlonu. O víkendu 11.-12. 2. v Jáchymově závodili Ondra, Saša, Markéta a Mates v dalším kole ČP. Markéta v obou závodech volnou technikou zajela své nejlepší umístění, 8.  v rychlostním a 9. místo v závodě s hromadným startem. Těmito výsledky ze zimní sezóny si zajistila postup na MČR.