Run-Up, Běh pro život a další

Run-Up Brno, Tesco Běh pro život a Norbiho 12°

Nejenom biatlonových akcí se účastníme! Naši závodníci reprezentují klub i na dalších běžeckých soutěžích po celé ČR. Pavla se po loňské zkušenosti s během do schodů rozhodla pokračovat a účastnit se více závodů ze seriálu Run-Up. S prvním letošním závodem seriálu si poradila výborně, když do 21. patra budovy Spielberk Office v Brně  vyběhla  jako nejrychlejší v čase 03:15 s náskokem 9 vteřin na druhou závodnici v pořadí. Další závody uvnitř článku.

Účastí v charitativním Plzeňském „Běhu pro život“ jsme podpořili děti bez rodiny. Jedná se o nesoutěžní „závod“, který probíhá v  blízkosti Plzeňského náměstí a je spojený se zábavným odpolednem a doprovodnými akcemi pro veřejnost. Závod si zaběhla Karolína s celou rodinou, Martina a Hlína s Bystroušem. Přestože se nevyhlašuje pořadí, o první místa se usilovně bojovalo.

Posledním závodem, o kterém je dobré se zmínit, je Norbiho 12°, jehož 12,7 km dlouhá a náročná trať vede přes Plzeňský kopec Krkavec. Proběhl sice již před časem, 17. března, ale Bystrouš zde zaběhl výborný čas 48:44 a obsadil 2. místo v hlavní kategorii a 3. celkově ze 110 závodníků. Osobní maximum si vylepšil i Lukáš Rostás na rovnou hodinu. O závodu vyšel novinový článek, který najdete v sekci O nás.