Pavla Zahálková boduje

Nejen na místních, ale čím dál častěji i na velkých i zahraničních závodech, Pavla dokazuje, že je ve skvělé běžecké kondici. V prvním listopadovém víkendu stihla oba plzeňské závody, Běh Českým údolím i náročnější Hradiště, v nichž doběhla druhá a první, jak napovídá titulek v novinách. Výbornou formu potvrdila o minulé neděli na tradičním  pražském závodě Velká Kunratická. V hlavním ženském závodě doběhla bronzová jen o jednu vteřinu za olympioničkou Sekyrovou a 4 vteřiny za vítězkou. Na delší trati přes Hrádek své umístění ještě o jednu příčku vylepšila. Vše nasvědčuje tomu, že se Pavla začíná zabydlovat v širší špičce českých běžkyň.

Potvrdila to i vynikajícím výkonem na Mistrovství Itálie v běhu do vrchu, kterého se zúčastnila s Pavlou Schornou ze Starého Města. V individuálním závodě 21.10.2012 doběhla Pavla na skvělém 9. místě. Vítězná Schorná po celou dobu závodu nedala žádné ze soupeřek šanci.